Tellimine

CityRamp müüb kontorisse, lattu, töökotta ja garaaži vajaminevaid tooteid

KUIDAS TOIMUB TELLIMINE KODULEHEL?

Vali sobiv toode või tooted ning lisa ostukorvi. Täida tellimuse esitamisel oma andmed ning vali kauba kätte saamise viis. Pärast tellimuse esitamist võetakse Teiega ühendust ning täpsustakse transpordi üksikasjad (transpordi summa ning tarneaeg) ja väljastatakse arve.

KAS KAUBALE JÄRGI TULLES KOHAPEAL MAKSTA SAAB?

Meie laos sularahaga arveldamist ei toimu. Kõik tasumised toimuvad arvete alusel ja ülekandega.

MIKS TEIE HINNAD NII ODAVAD ON?

CityRamp OÜ-l puuduvad suured laopinnad ning klienditeenindajad, mistõttu on meil võimalik Teile pakkuda parimat hinda. Tooteid hoiame laos minimaalses koguses, sest tellime iganädalaselt Rootsi laost puuduvad tooted juurde.

KAS KAUPA SAAB KA KOHAPEALE VAATAMA TULLA VÕI SAAB TELLIMUSI TEHA AINULT TELEFONI / E-MAILI / KODULEHE / E-POE KAUDU?

Tellimusi saab teha ainult meie e-poes www.ramp.ee/pood, kuid enne ostu on võimalik ka kaubaga tutvuda meie laos Tartus.

MA EI ELA TARTUS, AGA SOOVIN SIISKI CITYRAMPIST OSTA. KAS JA KUIDAS ORGANISEERITAKSE TRANSPORT?

Pärast tellimuse kinnitamist võetakse Teiega ühendust ning lepitakse kokku transpordi üksikasjad.

KUI KAUP SAAB TRANSPORDI KÄIGUS KANNATADA, SIIS KUIDAS TULEB KÄITUDA JA MIS SAAB EDASI?

Jälgime, et meie laost väljasaadetavad kaubad oleksid korrektselt pakitud ning terved. Kui juhtub, et Teile tarnitud pakend on nähtava vigastusega, palume see fikseerida koheselt kauba üleandmislehel transpordifirma saatelehel. Soovitav oleks teha foto. Transpordivigastusega kaubad vahetame uue vastu. Vigastatud või katkise kauba asendame uuega ning nende transport on tasuta. Transpordifirma saatelehele vigastatud kauba kohta märget tegemata loeme kauba tervena kohale toimetatuks.

MEIE ETTEVÕTE PLANEERIB OSTA CITYRAMP LEHELT ESIMEST KORDA JA SEEGA PEAME TASUMA ETTEMAKSUGA. KAS SEE ON IKKA TURVALINE?

Tootega on võimalik tulla enne ostu tutvuma meie lattu. Kui mõnel tootel on pikem tarne siis räägitakse tasumise tingimused eraldi läbi, st alati ei pea 100% ettemaksu summast tasuma.

KUI KIIRESTI JÕUAB KAUP PÄRAST TELLIMUSE ESITAMIST MEIENI?

Pärast tellimuse kinnitamist kontrollime, et kaup oleks laos olemas ning vastavalt tarneaadressile arvutame välja transpordi maksumuse. Kui kaup on laos olemas ning Teil ei ole vaja ette maksta siis väljastatakse kaup võimalusel juba samal tööpäeval. Transpordifirmad toovad kaubad reeglina järgmiseks tööpäevaks kohale.

MILLISEID HINNASOODUSTUSI ON VÕIMALIK SAADA?

Tellides kaupasid üle 2000 eur + km on transport Teile Eesti piires tasuta. Oma Klientidele pakume alati parimat hinda, kui leiad aga sarnase toote teiselt pakkujalt odavamalt, anna meile teada ning püüame teha Teile veelgi parema pakkumise.

Lisainfo saamiseks kirjuta või võta meiega ühendust

Don`t copy text!